برای از بین بردن سختی آب آکواریوم چه کاری باید کرد

تنها روش برای کاهش سختی و تی دی اس آب آکواریوم ، استفاده از تصفیه آب اسمز معکوس است . همه آکواریوم باز ها میدانند که برای نگهداری از ماهیان آب شور نیاز به سختی صفر ، یعنی آب مقطر که باید املاح مورد نیاز ماهی ها به آن اضافه شود دارند اما با چه روشی میتوان کلر از آب آکواریوم را حذف نمود و همچنین تمام املاح محلول در آب را از آن تصفیه کرد تا به سختی مدنظرمان برسیم ؟

بهترین روش برای حذف کلر و املاح مضر داخل آب برای ماهی ها و کاهش سختی آب TDS ، استفاده از بروز ترین روش تصفیه آب در دنیا ، یعنی سیستم اسمز معکوس آر او Reverse Osmosis System میباشد . عملکرد دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس به این صورت است که در مرحله اول پلی پروپیلن کاملا املاح درشت آب که با چشم دیده میشوند را حذف نموده ، مرحله دوم و سوم آن کربن اکتیو و کربن بلاک به حذف کلر آب و جذب آن با آزاد سازی یون های مثبت و منفی مشغول شده و در مرحله اصلی یعنی ممبران تصفیه آب خانگی ، که فیلتری بسیار ریز بافت است کاملا آب را از هر گونه املاح پاکیزه مینماید . این آب کاملا برای ماهی های آکواریوم آب شور و شیرین مناسب است و عاری از هر گونه املاح مضر است . پس از مقطر کردن آب به میزان لازم میتوانید نمک دریایی و مواد دیگر را در آب اضافه نموده تا به آب قلیایی و شور مناسب ماهی ها دست یابید . جهت دریافت اطلاع از قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید از شرکت معتبر تصفیه آسا ، که نمایندگی فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را داراست استعلام و با کارشناسان فروش این شرکت در رابطه با خرید آب شیرین کن اسمز معکوس مناسب آب آکواریوم شما مشورت نمایید . متخصصین تصفیه آسا شما را در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار موجه و خوب یاری میکنند ، با ما تماس بگیرید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

برای از بین بردن سختی اب اکواریم چه کاری باید کرد

طبیعتا دستگاه تصفیه آب موجود در بازار که به صورت اسمز معکوس عمل نماید ، دارای فیلتر مرحله پنجم و ششم که مینرال معدنی ساز هستند است . شما عزیزان میتوانید در زمان خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج ، شرکت تصفیه آسا ، با کارشناسان این شرکت در میان بگذارید که میخواهید از آب آشامیدنی استفاده نموده و علاوه بر آن از آب مقطر نیز برای استفاده از تصفیه آب آکواریوم ، مورد مصرف قرار دهید تا تکنسین برای شما یک خروجی از فیلتر مرحله چهارم تصفیه آب خانگی ممبران دستگاه تصفیه آب ، بگیرد .

همچنین پس از خرید این دستگاه تصفیه آب خانگی ، میتوانید در 3 الی 4 ماه آینده آن ، از خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی این شرکت که به صورت اتوماتیک به شما اطلاع رسانی میکنند نیز بهره مند شده و کارشناسان حتی در روزهای تعطیل به ارائه خدمات تعویض فیلتر به شما عزیزان بپردازند . هدف ما جلب رضایت شما دوستان و مشتریان گرامی است .

Incoming search terms:

  • بهترین روش برای نابودی کلر آکواریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *