فروش دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت

دستگاه تصفیه آب خانگی اولترافیلتراسیون CCK ، یک تصفیه آب سه مرحله ای و 5 مرحله ای بوده که آب آشامیدنی را به خوبی تصفیه و پاکیزه مینماید . به نسبت قیمت در میان انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی ، این آب تصفیه کن سه و پنج مرحله ای ارزان قیمت تر از دستگاه های دیگر بوده و علت قیمت مناسب آن ، نداشتن پمپ و مخزن میباشد . دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت سی سی کا ، به روش یو اف UF ، آب آشامیدنی را تصفیه مینماید که در ادامه به عملکرد این دستگاه تصفیه ی آب خانگی میپردازیم .

شرکت تصفیه آسا ، ارائه دهنده انواع دستگاه آب شیرین کن ارزان قیمت با خدمات نصب و ارسال رایگان و در تهران و کرج و همچنین گارانتی یکساله طلایی میباشد . همچنین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی خواهد شد ضمن این که دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط هم به خریداران محترم به فروش میرسد .

جـهـت اطـلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب و هـمـچـنـیـن شرایط فروش تصفیه آب اقساط ، مـیـتـوانـیـد بـا کـارشـنـاسـان شرکت تصفیه آسا ، تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی CCK UF ارزان قیمت

دستگاه تصفیه آب سی سی کا UF ، یک دستگاه تصفیه آب اولترا فیلتراسیون است که شامل پک نصبی ، سه مرحله یا پنج مرحله فیلتر تصفیه آب و همچنین شیر تصفیه آب خانگی میباشد که روی سینک نصب میگردد . تصفیه آب پنج مرحله ای سی سی کا ، کاملا با آب کار میکند و یک دستگاه برقی نیست . این دستگاه در میان انواع دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون ، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار میرود زیرا مارک CCK در سازمان بهداشت جهانی NSF دارای تاییدیه بین المللی بهداشت قطعات و فیلترها بوده و آب آشامیدنی را به آبی سالم تر و پاکیزه تر تبدیل مینماید .

ترتیب مراحل فیلتر و عملکرد دستگاه تصفیه زیر سینکی سی سی کا به شرح زیر میباشد :

فیلتر شماره یک دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون : با ورود آب آشامیدنی به فیلتر مرحله اول تصفیه آب ، املاح درشت همانند شن و ماسه و گل و لای حذف شده . این املاح در ابعاد بزرگتر از 5 میکرون یعنی حتی دانه های بسیار ریز شن و رسوبات کتری را کاملا حذف و تصفیه مینمایند .

فیلتر شماره دو دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون : پس از مرحله اول پلی پروپیلن تصفیه آب ، آب آشامیدنی به فیلتر مرحله دوم تصفیه آب یعنی کربن اکتیو GAC UDF خواهد رفت . این فیلتر با حذف کلر و کلرامین از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از ریزش مو و چروک شدن پوست بدن شما خواهد شد .

فیلتر شماره سه دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون : مرحله سوم کربن بلاک CTO است که مراحل پیش تصفیه PRE-FILTER فیلتر آب شیرین کن را تکمیل میکند . یعنی املاح درشت باقی مانده و انواع مواد جانبی کلر را از آب آشامیدنی حذف نموده و آب آشامیدنی را عاری از هرگونه مواد شیمیایی کلر میکند .

فیلتر شماره چهارم دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون : مرحله چهارم تصفیه آب ارزان قیمت سی سی کا ، با افزایش pH آب آشامیدنی به فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی مشهور است . توجه داشته باشید که این فیلتر آب آشامیدنی قلیایی در اختیار شما خواهد گذاشت که فواید نوشیدن آب آشامیدنی تصفیه شده را چند برابر خواهد کرد . از مهم ترین خواص آب آشامیدنی قلیایی یونیزه میتوان به خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی این آب اشاره نمود که از بروز بیماری هایی نظیر بیماری های گوارشی کمک بسیاری خواهد کرد ، چربی اضافی بدن را کاهش داده و به تعادل قند و دیابت در بدن انسان کمک فراوانی میکند .

فیلتر شماره پنجم دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون : مرحله پنجم فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، پست کربن یا کربن خطی POST CARBON نام دارد که در صورتی که آب آشامیدنی شما بو و طعم نامطبوعی داشته باشد به شیرین نمودن و حذف بوی بد آب میپردازد . و آب آشامیدنی سالم و پاکیزه را روی شیر سینک در اختیار خواهید داشت .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت

دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون چه املاحی را تصفیه نمیکند ؟

تصفیه آب اولترافیلتراسیون یک تصفیه آب خانگی ساده است که املاح درشت و کلر آب را حذف نموده و دستگاه تصفیه ی آب قلیایی نیز محسوب میگردد چون از فیلتر آلکالاین Alkaline بهره میبرد با این حال کامل ترین دستگاه تصفیه آب نیست و تمام املاح مضر آب آشامیدنی را تصفیه نمیکند . توجه داشته باشید که اگر در منطقه ای از تهران و البرز کرج زندگی میکنید که احساس میکنید آب آشامیدنی لوله کشی شهری زیاد کثیف نیست این دستگاه تصفیه آب بدون پمپ و مخزن ارزان ، بهترین مارک تصفیه آب خانگی و بهترین انتخاب برای شما میباشد اما در صورتی که احساس میکنید آب آشامیدنی شما نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و دیگر املاح مضری همچون آلاینده های ذکر شده را دارد پیشنهاد ما به شما استفاده از یک دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس با پمپ و مخزن است که آب آشامیدنی را کاملا مقطر نموده یعنی تمام املاح مفید و مضر آب را حذف کرده و در مخزن ذخیره میکند ، سپس املاح مفید آب را در فیلتر تصفیه آب معدنی ساز به آب آشامیدنی برمیگرداند و آب را قلیایی یونیزه نیز میکند .

برای این منظور میتوانید با مشاورین و متخصصین شرکت تصفیه آسا شماره 02177414306 تماس برقرار نمایید یا با جستجوی کلمه ” تصفیه آسا ” در گوگل به فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی به آدرس https://www.tasfiyeasa.com مراجعه نمایید .

دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت اقساط

دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط

طبیعتا در این شرایط اقتصادی ، ما مردم باید به کمک هم آمده و تا جایی که شرایط فراهم باشد به هم کمک نماییم . برای این منظور شرکت تصفیه آسا ، در تهران و کرج شرایط پرداخت اقساطی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل را فراهم نموده . چه انتخاب شما یک دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت باشد چه خریدار دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس باشید میتوانید پرداخت خود را به صورت چکی و قسطی انجام دهید . جهت اطلاعات بیشتر راجع به شرایط فروش دستگاه تصفیه آب اقساطی با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی اولترافیلتراسیون cck سی سی کا

فیلترهای تصفیه آب ارزان قیمت سی سی کا نیز همانند تمام دستگاه تصفیه آب تایوانی موجود در بازار اشباع شده و زمان تعویض فیلتر معینی دارند . زمان تعویض فیلتر مرحله اول دوم سوم تصفیه آب 5 مرحله ای سی سی کا هر 4 الی 6 ماه میباشد و زمان تعویض فیلترهای بالایی این تصفیه آب خانگی خوب و ارزان نیز یعنی مرحله پنجم و ششم ، هر یکسال است . توجه داشته باشید که همانطور که دستگاه تصفیه آب uf سی سی کی ، با قیمت ارزان ارائه میگردد ، هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب uf نیز به همان میزان کمتر و ارزان تر از دستگاه های دیگر است .

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون uf

شیر تصفیه آب خانگی UF CCK

شیر تصفیه آب خانگی یو اف Ultra Filtration سی سی کا یک شیر فلکه ای ستاره ای میباشد که از جنس کروم استیل ، ساخته شده و روی سینک ظرفشویی نصب میشود . مراحل نصب این دستگاه توسط تکنسین فنی شرکت به رایگان برای شما انجام خواهد شد . شیر آب تصفیه کن ، به شما این امکان را میدهد که در هر زمان آب تصفیه شده در اختیار داشته باشید و جدا از شیر ظرفشویی است . به این شیر ها شیر برداشت دستگاه آب تصفیه نیز میگویند .

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت

تصفیه آسا ، وارد کننده و عرضه کننده انواع تصفیه آب ارزان قیمت اولترافیلتراسیون و جزء بهترین مراکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و کرج است . ضمن این که دستگاه تصفیه آب با پمپ و مخزن دیگر محصولات ما میباشد که میتوانید جهت انتخاب و خرید هر کدام به سایت تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com مراجعه نمایید . برای خرید و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب ارزان اولترافیلتراسیون cck میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *