فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟

همه ما میدانیم که کلمه فیلتر ، در ذهن ما به معنای صافی است اما واقعا فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟ ذهنیت ما در رابطه با هر نوع فیلتری اعم از فیلتر تصفیه هوا ، فیلتر اتومبیل ماشین و یا حتی فیلتر تصفیه آب یا فیلتر آب شیرین کن خانگی ، حذف کردن مواد مضری است که نباید از فیلتر مد نظر ما رد شود ! به بیان ساده تر یک فیلتر آب شیرین کن خانگی در هر مرحله به عملکرد خاصی میپردازد و این عملکردها بر حسب جنس و وظیفه ی فیلتر متفاوت است . یک فیلتر آب شیرین کن به راحتی میتواند املاح آب از 5 میکرون یعنی بزرگترین املاح مضر آب را تا 0,0001 میکرون کاملا حذف و آب را پاکیزه میکند ، به طوری که در شش مرحله یا هفت مرحله یا هشت مرحله ، کمتر یا بیشتر به شیرین کردن آب آشامیدنی میپردازد . یک آب شیرین کن خانگی خوب معمولا از تکنولوژی اسمز معکوس بهره میگیرد که یک فرآیند بسیار پیشرفته و بروز برای حذف تمام املاح مضر آب است . فیلترهای آب شیرین کن خانگی معمولا در قیمت فیلتر آب شیرین کن ، به صورت رقابتی عمل مینمایند و بسیار مقرون به صرفه و ارزان قیمت هستند . به خصوص که این فیلترها در شش مرحله کار های متفاوتی انجام میدهند که به عملکرد هر یک از این فیلترهای آب شیرین کن خانگی میپردازیم .

فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست زیرسینکی اسمز معکوس

مرحله اول فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست و چگونه فیلتر الیافی املاح درشت را حذف میکند ؟ ، یک هوزینگ شفاف وجود دارد . طبیعی است که زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن در مراحل پایینی و پیش تصفیه زودتر از فیلتر های بالایی آب شیرین کن خانگی فرا میرسد و عمر فیلتر پ پ آب شیرین کن خانگی معمولا از مراحل دوم و سوم زودتر به اتمام میرسد و باید کثیف شدن مرحله اول را به خوبی توسط یک هوزینگ شفاف 10 اینچ آب تصفیه کن خانگی مشاهده نمود . پس در ovdn Hf advdk ;k ohk’d خود خیلی دقت کنید و اگر آنرا به صورت اینترنتی انجام میدهید و به خرید اینترنتی فیلتر آب شیرین کن خانگی علاقه مندید این نکته را توجه کنید که دستگاهی که به عنوان بهترین آب شیرین کن خانگی در ایران به فروش میرسانند با هوزینگ شفاف مرحله اول تحویل شما عزیزان دهند . نکته ای که شاید هر کسی به آن توجه نکند اما بسیار کلیدی و از واجبات است چرا که املاح بزرگی که با چشم دیده میشوند مانند زنگ آب آشامیدنی ، شن در آب آشامیدنی ، ماسه در آب آشامیدنی ، گل و لای در آب آشامیدنی و املاح مضر دیگری که بزرگتر از پنج میکرون هستند از آب تصفیه میشوند و این مرحله از آب شیرین کن به خوبی دیده میشود که آیا فیلتر پ پ آب شیرین کن خونگی شما کثیف و اشباع گشته و زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن فرا رسیده است یا خیر . معمولا سوال پیش میاید که از کجا بفهمیم آب شیرین کن خونگی ما نیاز به تسویه کن دارد ؟ سوالی ساده که میتوان با یک نگاه به هوزینگ شفاف تصفیه آب ، به آن پاسخ داد . رنگ فیلتر آب شیرین کن پلی پروپیلن وقتی کثیف و اشباع میگردد ، به حالت قهوه ای و قرمز برمیگردد و این همان رنگ زنگ آب مانده در لوله های گالوانیزه لوله کشی ساختمان است . وقتی فیلتر مرحله اول به تعویض فیلتر نزدیک میشود کاملا از رنگ سفید به قرمز تبدیل میشود و براحتی میتوانید آن را تعویض عوض نمایید یا کارشناسان ما را جهت اینکار فرا خوانید . هزینه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی بسیار مناسب است و ما از بهترین فیلترهای آب شیرین کن مرغوب و با کیفیت آمریکایی ، ژاپنی ، تایوانی استفاده مینماییم تا شما همواره از عملکرد خدمات تعویض فیلتر راضی باشید و همیشه ما را انتخاب نمایید .

مرحله دوم فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟ آیا با کربن اکتیو میتوان کلر آب را حذف نمود ؟ ، یک مرحله مملو از کربن اکتیو یا فعال است که در سایز 10 اینچ تولید گشته است . این فیلتر در برند های متفاوتی ارائه میگردد مانند فیلتر آب شیرین کن cck ، یا فیلتر آب شیرین کن هیراب سان آکواجوی که از فیلترهای خوب صنف تصفیه آب هستند . آب تسفیه کن خانگی با بهره گیری از کربن اکتیو به pbt ;gv hc Hf Hahldnkd میپردازند . حذف کلر از آب آشامیدنی تنها عملکرد فیلتر کربن اکتیو نیست و این فیلتر تسفیه کننده آب ، بوی آب آشامیدنی را نیز بهبود میبخشد . بوی کلر در آب آشامیدنی را حذف میکند ( روش حذف بوی کلر از آب آشامیدنی ) و به شیرین شدن آب آشامیدنی کمک شایانی میکند . تایم عوض کردن و تعویض فیلتر آب شیرین کن کربن اکتیو هم همانند مرحله اول First Stage بین 3 الی 4 ماه / three to four months است که تعویض نکردن به موقع این فیلتر ، باعث اشباع شدن آن و انجام ندادن وظیفه آب تصفیه کن ، به خوبی را دارد . اگر فیلتر مرحله دوم را دیرتر از موعد مقرر تعویض نمایید اشباع شده و دیگر کربن های آن فعال عمل نمیکنند . این موضوع باعث میشود که کلر از آب آشامیدنی حذف نگردد و اگر آکواریوم هم داشته باشید از بین بردن کلر از آب آکواریوم شما توسط فیلتر آب شیرین کن خونگی که فکر میکنید به خوبی کار خود را انجام میدهد صورت نمیگیرد و باعث مرگ و میر ماهی های آکواریوم و بیمار شدن آنها میشود . به خصوص که یکی از مضرات کلر در آب آکواریوم سفید شدن رنگ پوست ماهی های رنگارنگ آب شور و یا آب شیرین است .

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن ها در سراسر دنیا حتی ایران ، از مرحله سوم کربن بلاک به عنوان فیلتری فشرده تر و بسیار ریز بافت تر از کربن اکتیو استفاده میکند حالا سوال اینجاست که مرحله سوم کربن بلاک فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟ و چگونه باعث جذب کلر از آب آشامیدنی میشود ؟ . قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی بسیار مناسب و ارزان است و کارشناسان تعویض فیلتر خدمات تعویض فیلترهای پایینی آب شیرین کن را بر عهده میگیرند . کربن بلاک با نام اختصاری cto در هوزینگ سفید و غیر شفافی قرار میگیرد که قبل پمپ آب شیرین کن خانگی که 24 ولت است نصب میگردد . کربن بلاک به حذف تکمیلی کلر از آب آکواریوم یا آب آشامیدنی تصفیه نشده شهری ، کمک شایانی میکند . طبیعی است که از فیلتر دوم میزانی کلر رد شود و کاملا کلر حذف نشود ، این فرآیند را به صورت پیش تصفیه آب تصفیه کن خانگی ، کربن بلاک تصفیه آب Carbon Block Water Purification انجام میدهد و طعم کلر از آب حذف کامل میشود . زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن کربن بلاک سی تی او هم همانند اولین مرحله تصفیه آب و دومین مرحله آب تصفیه کن سه الی چهار ماه است و انجام مراحل پیش تصفیه با 3 هوزینگ پایینی تصفیه آب که در سایز ده اینچ تولید شده اند صورت میگیرد . ما آب را میشناسیم و آب آشامیدنی را میفهمیم .

پک فیلتر پایانی پ پ کربن اکتیو کربن بلاک آب شیرین کن خانگی چیست

خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی تایوانی ای که بدون ممبران باشد ، یعنی عملا از سیستم اسمز معکوس بهره نمیبرد و یک کار کاملا اشتباه است . یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس که جزو بهترین های تصفیه آب از لحاظ قطعات تصفیه آب خانگی باشد قطعا باید هوزینگ ممبران و ممبران 13 لایه ریزبافت اصلی دارا باشد زیرا قلب اصلی آب شیرین کن خانگی ، یک فیلتر آب شیرین کن با شیت ها و صفحه های ممبران خانگی آمریکایی ، ژاپنی است . ممبران آب شیرین کن خانگی ، وظیفه و عملکرد اصلی دستگاه آب شیرین کن را برعهده میگیرد به طوری که یک ممبران خانگی آب شیرین کن به این صورت عمل میکند : آب با فشار پمپ آب شیرین کن خونگی ، وارد هوزینگ ممبران آب شیرین کن تایوانی ما میشود ، فیلتر ممبران الیاف بسیار ریزبافتی دارد که برای رد شدن آب آشامیدنی از آن نیاز به فشار پمپ میباشد . آب آشامیدنی که تا اینجا تمام املاح بزرگش از بین رفته و با کلر Chlorine خداحافظی کرده است حالا به یک آب مقطر با تی دی اس نزدیک به صفر 0 تبدیل میشود و خروجی ممبران آب مقطر عاری از هر گونه املاحی است . مضر یا مفید بودن املاح برای ممبران فرق چندانی نمیکند چرا که ممبران خانگی آب شیرین کن های اسمز معکوس با هر برندی مثل سافت واتر ، cck ، پیوریکام ، پیوریتک ، روبن و خیلی از برندهای دیگر مانند کریستال و آکواجوی ، سختی آب را به صفر و تولید آب مقطر میپردازند که مصرف مداوم آب مقطر آشامیدنی عاری از هر گونه املاح مفید برای سلامتی بدن انسان بسیار مضر و بیماری زا است اما برای ماهی های آکواریوم فیلتر آب شیرین کن آکواریوم ممبران فیلمتک یا تورای فیلم بسیار مفید و عالی است . زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟ به تایمی که نیاز به عوض شدن و جایگزین نمودن Replacement Water Filters فیلترهای تصفیه آب باشد زمان تعویض فیلتر میگوییم . ممبران خانگی معمولا هر یک سال الی یک سال و نیم است . خب راه حل چیست و ما چگونه میتوانیم به آب شیرین کن خانگی خود اطمینان نماییم که استفاده از آب تصفیه شده ضرر نداشته باشد ؟!

پاسخ اینجاست که یک آب شیرین کن تکمیل که روش اسمز معکوس را پیروی مینماید شامل 6 مرحله یا 7 مرحله قلیایی کننده و یونیزه کننده آب ، فیلتراسیون است . Filtration Device ها یا دستگاه های شامل فیلتر همه و همه روزی میرسد که نیاز به تعویض فیلتر پیدا کنند . مرحله پنجم پست کربن آب شیرین کن ما بهترین روش برای شیرین کردن آب را پی میگیرد . چه روشی برای شیرین کردن آب مناسب است و مرحله پنجم فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست ؟ پست کربن فیلتری شیرین کننده با کربن پوسته نارگیل است که همواره خرید اینترتی فیلتر آب شیرین کن پست کربن به راحتی امکان پذیر است و خیلی ساده میتوانید با تماس با مشاورین ما تمام فیلتر های آب تصفیه کن خونگی خود را تعویض و یا سفارش اینترنتی فیلتر تصفیه آب نمایید . پست کربن با کربن خود بو و طعم آب آشامیدنی را بهبود میدهد ، عمل آب شیرین کردن را تکمیل میکند و هر 5 الی 6 ماه نیاز به تعویض پست کربن آب شیرین کن خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی پیدا خواهد کرد . پست کربن یک فیلتر کپسول مانند در سایز 10 اینچ با ورودی و خروجی های 1/4 و به صورت فیتینگی است و اتصالات کوئیک فیتینگ آب شیرین کن خونگی به این فیلتر و فیلتر مینرال پیچ میشود . اگر خودتان قصد تعویض فیلتر دستگاه آب شیرین کن خانگی خود را دارید پیشنهاد میکنم که اگر بلد نیستید فیلتر را آب بند نمایید یا تعویض فیلتر تصفیه آب توسط شما باعث شکستن اتصال سر و ته پست کربن سراهی پست کربن به مخزن تحت فشار شده است میتوانید جهت سرویس آب شیرین کن خانگی و به ما مراجعه نمایید .

پک فیلتر بالایی ممبران پست کربن مینرال آب شیرین کن خانگی چیست

مرحله ششم فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست و عملکرد مینرال چگونه است ؟ ، مرحله حیاتی فیلتر های آب شیرین کن ماست . یک دستگاه تکمیلی برای عمل تصفیه آب نیاز به بهترین روش شیرین کردن آب آشامیدنی شهری را داراست که این کار فقط و فقط پس از پنج مرحله حذف املاح مضر ، به یک مینرال قدرتمند و مرغوب احتیاج دارد . مینرال فیلتر حفظ املاح معدنی است . کلسیم مورد نیاز بدن چه میزان است ؟ منیزیم و سدیم چگونه به آب تصفیه شده اضافه میگردد ؟ میزان بی کربنات مورد نیاز در آب آشامیدنی چه مقدار است ؟ این ها سوالات متداول راجع به دستگاه تصفیه آب خانگی است که همه و همه با فیلتر مینرال ، فیلتری کپسولی مانند و به صورت نصب توسط اتصالات کوئیک فیتینگ پاسخ داده میشود . فیلتر مینرال عملکرد بسیار عالی در شیرین شدن آب دستگاه خانگی دارد ، به صورتی که وقتی در پنج مرحله اول تمام املاح مفید و مضر آب حذف میگردد و مصرف آب مقطر مضرات خاص خودش را دارد ، مینرال به داد آب تصفیه شده ی ما میرسد و کلسیم منیزیم سدیم و بی کربنات را به آب اضافه مینماید به صورتی که به میزان لازم برای سلامت بدن مفید باشد و تمام موارد سلامتی در این فیلتر تایوانی اصل در آزمایشگاه های پیشرفته تست آب آشامیدنی ، بررسی شده است . تمامی مراحل فیلترهای آب شیرین کن خانگی توسط سازمان های جهانی مانند اف دی ای FDA ان اس اف NSF واتر کوآلیتی WaterQuality تایید شده اند و جای هیچ نگرانی نیست . هر کسی قبل از خرید فیلتر آب شیرین کن خانگی به فکر زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی در مرحله ششم خواهد افتاد و ما با اطمینان خاطر به شما میگوییم که تایم عوض کردن فیلترهای آب شیرین کن در مرحله پست کربن و مینرال هر 6 ماه توسط کارشناسان TavizFilter انجام میگیرد و ما خدمات پس از فروش فنی و تخصصی بسیار خوبی ارائه میدهیم .

مرحله هفتم فیلتر آب شیرین کن خانگی چیست و عملکر فیلتر آلکالاین که به قلیایی کردن آب میپردازد چگونه است ؟ یونیزه کردن آب شیرین شده از دستگاه آب تصفیه کن ، فیلتر آلکالاین نامیده میشود و به بهترین شکل به قلیایی کننده آب آشامیدنی معروف است . محبوبیت این فیلتر در بورس فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و بسیاری از شهرهای ایران ، جدیدا افزایش یافته زیرا این فیلتر قلیایی کننده آب شیرین کن Alkaline ، پ هاش PH آب آشامیدنی را از 7 به مثبت هفت تغییر میدهد . این اصلا اتفاقی نیست که این فیلتر در مرحله هفتم آب شیرین کن قرار میگیرد و باعث قلیایی شدن +7 آب آشامیدنی ساختمان میگردد . دستگاه های آب تصفیه کن هفت مرحله ای ، به یونیزه کردن آب میپردازند و از نظر کیفیتی بسیار مرغوب و مقرون به صرفه هستند . از طرفی زمان تعویض فیلتر دستگاه هفت مرحله ای آب تصفیه کن خانگی همانند فیلترهای بالایی دیگر و در شش ماه به شش ماه تعویض میگردند . قیمت فیلتر آلکالاین آب شیرین کن در مجموعه سایت فروش اینترنتی فیلتر آب شیرین کن ما بسیار مقرون به صرفه و ارزان است . گر چه چند مدل فیلتر یونیزه کردن آب وجود دارد و ما تمام آنها را موجود داریم تا خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه دهیم . خرید فیلتر آلکالاین برای اضافه کردن فیلتر مرحله هفتم به دستگاه شش مرحله ای تصفیه آب نیز امکان پذیر است و همچنین میتوانید دستگاه شش مرحله ای خود را در زمان تعویض فیلتر شش ماه یا یک سال به دستگاه هفت مرحله ای تبدیل نمایید . تبدیل دستگاه شش مرحله ای تصفیه آب به هفت مرحله ای قلیایی و هشت مرحله ای یو وی دار که با اشعه فرابنفش به انگل زدایی آب آشامیدنی بپردازد ، تقسیم هزینه خرید دستگاه تصفیه آب خانگی است و بسیار ایده و خدمات خوبی میباشد که هزینه کم و مناسبی هم در پیش دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *