تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی روبن Roben

جهت اطلاع از قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب روبن ، ارسال کارشناس فنی و خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب Roben با واحد فروش تماس حاصل فرمایید :

( پاسخگویی 24 ساعته ) 306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب روبن

تصفیه آب خانگی روبن ، یک دستگاه تصفیه آب بسیار مرغوب و باکیفیت و همچنین برندی مشهور و با سابقه بسیار خوب است . دستگاه تصفیه آب روبن در چند مدل طراحی شده و مدلهای اصلی این دستگاه آب شیرین کن خانگی شامل پنج مرحله یا شش مرحله فیلتراسیون است که تماما مجهز به پمپ تصفیه آب روبن و مخزن ذخیره تحت فشار روبن هستند .

فیلتر های روبن در مراحل ابتدایی املاح بزرگتر از 5 میکرون را حذف مینمایند ، خرید فیلتر تصفیه آب روبن به خاطر کمیاب بودن مارک خود این فیلترها به سختی انجام میگیرد اما کارشناسان تعویض فیلتر دات آی آر TavizFilter با بکارگیری از فیلترهای سایز 10 اینچ تصفیه آب خانگی ، که در استانداردترین حالت برای تصفیه ی آب آشامیدنی طراحی و ساخته شده اند و همچنین از استانداردهای جهانی همچون FDA , NSF , WATER QUALITY و استاندارد جهانی اروپا CE بهره مند هستند به انجام خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب روبن و یا مارک ها و برندهای معروف و مشهور دیگر همانند خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر و یا تعویض فیلتر تصفیه آب CCK میپردازند .

استفاده از فیلترهای مرغوب و باکیفیت و همچنین بهره گیری از کارشناسان زبده و با تجربه در زمینه تعویض فیلتر تصفیه آب روبن که از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی به شمار میرود ، وظیفه ماست . همچنین باید در نظر داشته باشید که خرید دستگاه تصفیه آب خانگی روبن از دیجی کالا امکانپذیر است با این حال خدمات پس از فروش تصفیه آب روبن برعهده ماست و شما میتوانید به صورت اینترنتی و یا با تماس با شماره های ما که بر روی عکس ها درج شده ( 02177414306 ) اقدام به ثبت سفارش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود در تمام تهران و البرز نمایید تا در اسرع وقت به امر شما عزیزان رسیدگی شود .

تعویض فیلتر آب شیرین کن روبن

وقتی پای رقابت دستگاه های تصفیه آب خانگی میرسد ، تصفیه آب خانگی روبن با مدل دستگاه تصفیه آب دیجیتالی خود جزو دستگاه های صدر جدول قرار میگیرد . آب تصفیه کن روبن با بهره گیری از هوزینگ های دوبل اورینگ و اتصالات کوئیک فیتینگ تصفیه آب و همچنین استفاده از یک نمایشگر دیجیتالی که تی دی اس TDS آب آشامیدنی را بررسی میکند از با امکانات ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی دیگر نیز پیشی میگیرد .

جالب اینجاست استاندارد بودن تصفیه آب روبن باعث میشود که خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب روبن ، این آب شیرین کن خانگی مرغوب همانند تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام و یا هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک برابری کند و شما هزینه اضافی ای پرداخت نکنید . این خود از پوئن های مثبت دستگاه های تصفیه آب پنج مرحله ای روبن و یا دستگاه های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای روبن هستند که با بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی یعنی اسمز معکوس Reverse Osmosis System به تصفیه ی آب میپردازند .

در مدل شش مرحله ای روبن ، علاوه بر آنکه تمام املاح مضر آب توسط ممبران اسمز معکوس تصفیه آب روبن حذف شده اند ، مینرال نیز به این آب تصفیه کن اضافه شده . مینرال روبن Roben’s Mineral املاح مفیدی که طی پنج مرحله قبل تصفیه شده و از آب آشامیدنی حذف گشته اند دوباره به آب برمیگرداند و این کار با سلامت بدن انسان رابطه مستقیم دارد . خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب روبن در وب سایت تعویض فیلتر امکان پذیر است .

خبهزینه قیمت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب روبن تا اینجا به تعریف از دستگاه تصفیه آب روبن پرداختیم ، حال دو تا از معایب این دستگاه را برای شما عزیزان رونمایی میکنیم . تعویض فیلتر تصفیه آب Roben کار آسانی نیست به چه دلیل؟ به این دلیل که در برخی مدلهای تصفیه آب روبن پمپ روی شاسی تعبیه شده و این باعث میگردد که در زمان تعویض فیلترهای بالایی روبن ، آب روی پمپ تصفیه آب روبن بریزد . شاید بگویید مگر پمپ آب شیرین کن خانگی ضد آب نیست ؟ بله پمپ تصفیه آب 24 ولت روبن یک پمپ آب ضد آب هست اما سوکت های برق شیر برقی و شیر های پرشر و لو پرشر که به پمپ آب وصل میگردند امکان اتصالی دارند و بهتر بود که پمپ روبن پشت شاسی نصب میشد .

مورد دوم نیز ، نداشتن پایه نگهدارنده برای فیلترهای مرحله اول دوم و سوم تصفیه آب روبن است که در برخی مدلهای روبن ، فیلترها روی هوزینگ خود سوار هستند . این موضوع هم سرعت تعویض فیلتر تصفیه آب روبن Roben را پایین آورده و هم این که امکان ضربه خوردن به دستگاه روبن رو بالا میبرد . البته کارشناسان ما با استفاده از پایه های کشویی دستگاه های بدون پایه را تعویض فیلتر مینمایند که بهترین روش برای این کار نیز استفاده از شاسی پایه کشویی تصفیه آب خانگی است .

خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی روبن Roben بر عهده سایت اینترنتی ما میباشد . از آنجایی که روبن به صورت رسمی نمایندگی تصفیه آب Roben تا به حال نداشته و تنها نمایندگی رسمی روبن شرکت Taviz Filter است میتوانید جهت انجام سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

ترتیب مراحل فیلترهای تصفیه آب روبن به این صورت است :

  1. فیلتر پلی پروپیلن مرحله اول تصفیه آب روبن
  2. فیلتر کربن اکتیو مرحله دوم تصفیه آب روبن
  3. فیلتر کربن بلاک مرحله سوم تصفیه آب روبن
  4. فیلتر ممبران خانگی مرحله چهارم تصفیه آب روبن
  5. فیلتر پست کربن مرحله پنجم تصفیه آب روبن
  6. فیلتر مینرال مرحله ششم تصفیه آب روبن

Incoming search terms:

  • خریدفیلتر تصفیه اب روبن
  • دستگاه تصفیه اب روبن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *