بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

این روزها همه افراد به دنبال راهی برای حفظ سلامتی خود هستند همچنین آب نیز ار ملزومات بی قید و شرط زندگی انسان است. به همین دلیل لازم است که حتما سالم باشد. حتما میدانید که تصفیه خانه های شهر های بزرگ مثل تهران و کرج آب را به صورت کامل تصفیه نمیکند و در بهترین حالت تصفیه ه  همواره میزان قابل توجهی املاح مضر وجود دارد. دستگاه تصفیه آب خانگی هم دقیقا برای حذف این املاح و اضافه کردن املاح مفید به آب اهمیت بالایی دارد.

در حال حاضر برند ها و شرکت های متعددی در حوزه فروش تصفیه آب مشغول فعالیت هستند اما بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در ایران تصفیه آب خانگی مینروا است. مهم ترین نکته ای که در خرید دستگاه تصفیه آب باید به آن توجه کرد اصالت کالاست. دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تنها برندیست که دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality ،گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا است همه این گواهینامه ها و استانداردها مشخص میکند که این برند کاملا اصل و اورجینال در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

همچنین نماد اصالت این دستگاه وجه تمایز آن دیگر آب تصفیه کن های خانگی ست و شما به راحتی میتوانید دستگاه اصل را از تقلبی آن شناسایی کنید. همچنین قیمت های مدل های مختلف این دستگاه به صورت یک پارچه است و تفاوت قیمت در فروش این محصولات وجود ندارد چراکه برند دستگاه تصفیه آب مینروا تنها توسط نمایندگی های معتبر شرکت تصفیه  آسا به فروش میرسد.

دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا از به روز ترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا استفاده میکند که به نام سیستم اسمز معکوس شناخته میشود. تمام قطعات و فیلتر های آن استاندارد و درجه یک شاخت کشور تایوان میباشد. همچنین این دستگاه دارای فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت مارک فیلمتک Filmtec آمریکا با هولوگرام رنگی ایت که این هولوگرام این امکان را به شما می دهد که اصالت فیلتر را تشخیص دهید. یکی دیگر راه های تشخیص اورجینال بودن این آب شیرین کن حک نام برند بر روی آن است. نمایندگی های معتبر این برند در ایران بهترین کیفیت همراه با بهترین قیمت به شما عرضه میکند.

علاوه بر این که دستگاه تصفیه آب مینروا شامل گارانتی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات میباشد. نصب و ارسال این دستگاه بصورت رایگان توسط نمایندگی های تصفیه آسا انجام میشود. از مزایای دیگر این تصفیه آب مخزن 16 لیتری تحت فشار آب است که امکان استفاده از آب آشامیدنی حتی در زمان قطعی آب وبرق را به شما می دهد. این دستگاه تصفیه کننده آب بهترین گزینه جهت تصفیه کردن آب منازل و خصوصا آب چاه است که دارای مدل های مختلف و در قیمت های متنوع است.

انواع مدل تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا

برند تصفیه آب خانگی مینروا درای چهار مدل مختلف اسمز معکوس RO است که هرکدام از آنها دارای عملکرد خاص خود است. قیمت این دستگاه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. لازم به ذکر است که همه این دستگاه ها استاندارد بوده و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. از پر فروش ترین مدل های برند تصفیه آب مینروا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2PLUS
  2. دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا Minerva RO7_ALKALINE
  3. دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva RO6_50G
  4. دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای یو وی دار مینروا Minerva RO8_UV

عملکرد کلی این آب تصفیه کن ها به یک صورت میباشد اما تفاوت این دستگاه ها در جزییات تصفیه ی آب است که در ادامه به بررسی کامل آن ها میپردازیم.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

مشخصات و قیمت تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای مینروا

تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا اولین دستگاهی بود که از این برند قبل از از تولید و عرضه دستگاه های یونیزه قلیایی هفت مرحله ای و اکسیژن ساز هشت مرحله ای وارد بازار شد و به فروش رسید. فیلتر اول این دستگاه فیلتر پلی پروپیلن نام دارد و مانند همه دستگاه های دیگر، املاح درشت آب مانند زنگ لوله را از آن حذف میکند، حذف این املاح درشت و رسوبات از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از ایجاد سنگ کلیه در بدن انسان می شود همچنین شما از این آب میتوانید برای شستن دست و صورت استفاده کنید که از خواص ابتدایی آن جلوگیری از چروک شدن دست و صورت است و به زیبایی ظاهری بسیار کمک میکند.

جنس این فیلتر  پنبه مانند و فشرده است و چون از فیلتر های پایینی و اصلی به حساب می آید و در معرض آلودگی بیشتری است هر 6ماه یکبار باید تعویض شود. همچنین تصفیه کننده اب مینروا توان تصفیه آب در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک شبانه روز یعنی  24 ساعت را دارد و شما میتوانید برای تمام موارد استفاده خود از آب تصفیه شده و بدون رسوب استفاده کنید.

مشاهده مشخصات کامل و قیمت دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای مینروا

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای مینروا

دستگاه تصفیه کننده اب اشامیدنی 7 مرحله ای مینروا یونیزه کننده و قلیایی کننده آب است و در بازار فروش اب تصفیه کن خانگی دارای فروش قابل توجهی می باشد. این دستگاه نیز با سیستم اسمز معکوس آب را تسفیه میکند و عملکرد تصفیه آب به وسیله این دستگاه مشابه مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز می باشد. در سه مرحله اول یعنی توسط فیلتر های پایینی دستگاه پیش تصفیه مینروا ، املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون و کلر و کلرامین آب آشامیدنی لوله کشی شهری به کلی حذف و تسفیه میگردد. فیلتر چهارم این دستگاه املاح خیلی ریز اب را نیز تصفیه کرده و سختی آب را نیز کاهش می دهد. مرحله پنجم و ششم این دستگاه نیز مانند آب تصفیه کن 6 مرحله ای بو و طعم آب را بهبود میدهد. اما وجه تمایز این دستگاه با مدل های دیگر تصفیه آب های مینروا فیلتر مرحله هفتم فیلتر آلکالاین قلیایی کننده میباشد .

این فیلتر PH آب را به حد نرمال و استاندارد میرساند تا سلامت آب را تضمین کند. آب یونیزه قلیایی سرشار از خواص ضد سرطانی می باشد و نوشیدن آن بسیار برای بدن انسان مفید است. مولکو.ل های سرطانی قدرت رشد و تکثیر در محیط قلیایی را ندارد و به همین دلیل است که استفاده از آب قلیایی و  یونیزه شده در دراز مدت به شدت از ابتلا به سرطان جلوگیری میکند. همچنین آب قلیایی  شده بدن را هیدرته میکند و همین موضوع باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و دفع سموم از می شود.

مشاهده مشخصات کامل و قیمت دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله اکسیژن ساز مینروا بهترین گزینه و بهترین انتخاب برای استفاده در منازل و تصفیه آب شهری می باشد. این دستگاه بهترین و کامل ترین عملکرد یک دستگاه آب شیرین کن را ارائه میدهد که مشخصا به علت کامل بودن مراحل تصفیه شدن آب می باشد. فیلتر اول این دستگاه هم مانند همه دستگاه های تصفیه آب مینروا املاح درشت اب آشامیدنی مانند گل و لای ،زنگ لوله، کلر و کلرامین که از مواد جانبی کلر می باشد را حذف میکند.

فیلتر های دوم سوم این دستگاه از جنس کربن گیاهی بوده و از پوسته نارگیل تولید می شود. فیلتر مرحله سوم دستگاه اب شیرین کن خانگی مینروا عملبیات کربن بلاکینگ را توسط فیلتر ممبران 13 لایه آمریکایی فیلمتک Filmtec انجام میدهد. به دلیل اینکه این فیلتر بسیار ریز بافت و دارای 13 لایه است میتواند تمام املاح مضر و سرطان زای اب مثل نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم و املاح دیگر کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف کند و به همین دلیل است که این دستگاه میتواند سختی زیر 100 آب که بهترین و استاندارد ترین سختی برای آب آشامیدنی است را عمل آورد. این فیلتر دارای پساب فاضلابی می باشد و پس از تصفیه املاح مضر را به فاضلاب هدایت می کند و آب تصفیه شده را نیز به مخزن تصفیه اب مینروا هدایت می کند.

فیلتر مرحله پنجم این دستگاه فیلتر کربن خطی است که بو، طعم و رنگ آب را بهبود میدهد. حتما این تجربه را داشته اید که هنگام نوشیدن آب تصفیه شده مزه تلخی را در آن احساس کنید. این طعم تلخی به علت عدم کارکرد درست این فیلتر است اما در دستگاه آب تصفیه کننده خانگی مینروا این فیلتر طعم آب را شیرین و لذت بخش میکند. فیلتر مرحله ششم تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا تمام املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه آب از آن حذف شده است مثل کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، بی کربنات را به آب اضافه میکند.

فیلتر هفتم که همان فیلتر یونیزه و قلیایی کننده آب است و در قسمت قبل که درباره دستگاه آب تصفیه کن هفت مرحله ای بطور مفصل صحبت کردیم، PH آب را پایین می آورد و آب را قلیایی میکند و این مسئله باعث افزایش خواص ضد سرطانی آب می شود. علاوه بر این نوشیدن آب قلیایی به سلامت معده و در کل سلامت سیستم بدنی انسان کمک میکند.

در نهایت به فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز O2+ یا O2PLUS مینروا می رسیم که همان طور که از نام آن پیداست سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی را افزایش میدهد. این موضوع باعث هیدراته ماندن آب می شود که بسیار برای بدن مهم و مفید است چراکه باعث شادابی و شفافیت پوست و عدم بروز لک های پوستی بر روی صورت می شود. این مدل از دستگاه های تصفیه آِب مینروا از پر فروش ترین نوع آن می باشد دلیل آن هم این است که این دستگاه کامل ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی است و عملیات تصفیه را به صورت حرفه ای انجام میدهد.

همانطور که در ابتدا گفتیم این مدل از دستگاه های تصفیه آب مینروا از پر فروش ترین نوع آن می باشد چرا که مراحل تصفیه آب به طور کامل انجام می شود و آب آشامیدنی به صورت کاملا سالم در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. بنابراین پیشنهاد ما در درجه اول برای خریداران همین دستگاه تصفیه آب هشت مرحله اکسیژن ساز مینروا می باشد. برای اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مشاهده مشخصات کامل و قیمت دستگاه هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

مشخصات و فیمت آب تصفیه کن خانگی 8 مرحله ای یو وی دار مینروا

دستگاه تصفیه کننده آب هشت مرحله ای یو وی دار مینروا یکی دیگر از انواع مدل های این برند است که به طور قطع از بهترین دستگاه های اسمزی موجود می باشد و دارای بیشترین مراحل تصفیه است و عملکرد کاملی را ارائه میدهد. فیلتر های یک تا هفتم این دستگاه مانند مدل هایی که تا به حال معرفی کرده ایم عملیات تصفیه آب را انجام می دهد اما مسئله ای که این دستگاه را از بقیه دستگاه ها متمایز میکند فیلتر مرحله هشتم آن است که در اصل لامپ یو وی دار است. فیلتر لامپ یو وی دار در اصل اشعه ماورا بنفش موجود در این دستگاه هاست که  دارای یک محفظه استیل با کیفیت و ترانس جداگانه برق است. لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش به انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی میپردازد این کار برای آب های شهری که توسط تصفیه خانه ها کلر زنی و سم زدایی میشود چندان ضروری نیست.

درواقع استفاده از تصفیه آب هشت مرحله یو وی دار مینروا بیشتر برای تصفیه اب چاه مورد استفاده قرار میگیرد که آب را بطور کامل سم زدایی و پاکیزه می کند و بیشتر در شهرک هایی که دارای مخازن بزرگ می باشد و احتمال این میرود که آب در آنها بگندد و لجن بگیرد و یا در شهر هایی که آب در تصفبه خانه ها به درستی مراحل تصفیه را طی نمیکند مورد استفاده قرار میگیرد . مثلا تست سختی آب آشامیدنی در برخی مناطق تهران و کرج عددی بین 400 الی 500 را نشان می دهد که در شرایط ایده آل باید عددی زیر 100 باشد.

این ذستگاه بهترین ذستگاه آب تصفیه کن خانگی برای ویلاهای شمال و منازلی در شهرستان هاست که آب یا از چاه ها تامین می شود و یا در تصفیه خانه های محلی تصفیه می شود. البته لازم به ذکر است که به طور کلی اگر آب چاه برای شستشو و حمام کردن هم مورد استفاده قرار بگیرد برای سلامت انسان مضر است و شما یا خرید دستگاه تصفیه آب خانگی هشت مرحله یو وی دار مینروا تنها آب آشامیدنی مورد نیاز خود را بطور سالم تامین میکنید و بهتر است از سلامت مابقی آب مورد نیاز خود نیز مطمئن شوید.

مشاهده مشخصات کامل و قیمت دستگاه هشت مرحله ای یو وی دار مینروا

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

در بورس فروش تصفیه آب های خانگی قیمت ها از هفتصد هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر است. اما دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مینروا به دلیل اینکه تنها توسط  نمایندگی های تصفیه آسا به فروش می رسد دارای قیمت یک پارچه است و تفاوت قیمت در بین فروشگاه های مختلف مشاهده نمی شود. همچنین در جشنواره هایی که هر چند ماه یکبار در فروشگاه های اینترنتی تصفیه آسا برگزار می شود قیمت ها بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. علاوه بر این که همه مدل های این برند با نصب و ارسال رایگان همراه است و تا مدت یک سال تمام قطعات دستگاه دارای گارانتی 12 ماهه بدون قید و شرط می باشد.

خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا

همه برندهای فعال در این خدمات پس از فروش را ارائه می دهند اما تفاوت خدمات پس از فروش مینروا با سایر برندها این است که شما پس از خرید به از ضمانت یک ساله بدون قید و شرط قطعات بهره مند می شوید به این صورت که تا 12 ماه اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما دچار نقص فنی شد با ارائه فاکتور فروش می توانید از این ضمانت استفاده کنید.

علاوه بر این شما به صورت مادام العمر از خدمات اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و انواع آب شیرین کن خانگی مینروا مطلع می شوید به این صورت که کارشناسان ما به صورت تلفنی زمان تعویض فیلتر ها را به شما اطلاع می دهند و هماهنگی های لازم جهت نصب آن ها را با شما انجام میدهند. همچنین نصب این فیلتر ها هم کاملا رایگان انجام می شود و شما تا پایان عمر دستگاه خود تنها هزینه فیلتر ها را پرداخت می کنید.

منبع : https://www.tasfiyeasa.com/?p=2122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *