دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟

اگر این روزها قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارید پس حتما به دنبال بهتربن و معتبر ترین برند های تصفیه آب خانگی میگردید. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که دستگاه تصفیه آب خوب چیه و لازم است که دارای په ویژگی هایی باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی راجع به یکی از برند های دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل ارائه دهیم. در واقع این مطلب به نوعی راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار می آید و بسیاری از سوال های شما در زمینه خرید آب تصفیه کن مثل چه دستگاه تصفیه آبی بخریم را پاسخ می دهد.

بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی دستگاهی است که در طی مراحل تصفیه علاوه بر اینکه املاخ مفید آب را نگه می دارد املاح مضر آن را حذف کند. تصفیه اب های استاندارد و کارآمد در مدل های شش مرحله ای، هفت مرحله ای و هشت مرحله اب عرضه می شوند. مهم ترین فاکتور یک تصفیه کننده آب خانگی سلامت و استاندارد بودن آن است این عوامل تنها با داشتن نماد اصالت دستگاه و گواهینامه های معتبر قابل استناد است. این روزها در بازار لوازم خانگی تشخیص یک کالای اصل از مشابه تقلبی آن بسیار مشکل است و تنها دستگاه ها و لوازمی که دارای نماد اصالت مشخص هستند کار را برای سود جویان و کلاهبرداران نا ممکن می سازد. همچنین لوازم مصرفی خانه همانند تصفیه اب خانگی که مستقیما با سلامت اعضای خانواده در ارتباط است نیازمند آن است که از سارمان ها و نهاد های مربوطه دارای گواهینامه ه و استاندارد های مورد نیاز باشد برای مثال یک دستگاه اب تصفیه کن استاندارد قاعدتا باید دارای گواهینامه استاندارد از سازمان جهانی بهداشت NSF باشد.

از سوی دیگر اگر آب تصفیه کن دارای برند معتبر باشد در نمایندگی های معتبر نیز به فروش می رسد و همین امر باعث می شود قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی همواره یک پارچه بوده و مانند سایر برند های موجود قیمت های مختلف ندارد و خریداران را گمراه نمیکند. از دیگر مزایای عرضه شدن این محصولات در نمایندگی های معتبر خدمات پس از فروش خوب می باشد برای مثال برخی از شرکت های عرضه و فروش تصفیه کننده های اب، دارای سیستم اطلاغ رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب هستند و در صورت نیاز شما سرویس دوره ای دستگاه را توسط تکنسین های فنی مجرب ارائه می دهند.

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

البته لازم به ذکر است هرچه کیفیت دستگاه تصفیه کننده آب آشامیدنی شما بهتر و مرغوب تر باشد هزینه نگهداری دستگاه تصفیه آب خانگی برای شما پایین تر می آید. البته لازم است به این مورد هم اشاره کنیم که تعویض فیلتر تصفیه آب هم اگر به صورت منظم در زمان های مناسب انجام شود عمر این دستگاه ها را به صورت قابل توجهی بالا می برد. از ویژگی های این تصفیه آب ها استفاده از سیستم اسمز معکوس می باشد که در حال حاضر به روز ترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی در سراسر دنیا می باشد این سیستم قادر است املاح مضر خیلی ریز آب که به ابعاد 0,0001 میکرون هستند را نیز حذف و تصفیه می کند. از طرفی آب تصفیه کن ها با این سیستم املاح درشت آب از جمله نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را نیز حذف و تصفیه می کند این املاح در دراز مدت باعث ایجاد سنگ کلیه می شود که با حذف آن ها می توان از ایجاد آن جلوگیری نمود.

در حال حاضر در بازار فروش تصفیه آب های خانگی تهران و کرج برند ها و مارک های گوناگونی عرضه می شود اما در میان آن ها بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، دستگاه تصفیه آب مینروا تایوان می باشد این دستگاه تمام ویژگی هایی که تا اینچا نام بردیم را دارا می باشد. تصفیه اب خانگی مینروا جدیدترین تصفیه آب حرفه ای داخل کشور می باشد که دارای پمپ قدرتمند و مخزن بزرگ 16 لیتری می باشد و عمر مفید فیلتر های آن بالا است و همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب قابل استفاد در این آب شیرین کن بسیار معقول و مناسب است. همه این مسائل دلایلی هستند که هزینه نگهداری آن نسبت به دیگر برند های موجود در بازار و یا خرید آب معدنی برای آشامیدن بسیار مقرون به صرفه تر باشد.

همانطور که در بالا گفتیم تصفیه آب هایی که توسط نمایندگی های انحصاری و معتبر ارائه شوند قیمت های یکسان و یک پارچه ای دارند و با قیمت های متعدد و متفاوت خریداران را سر در گم نمیکند به همین دلیل خریدارن به راحتی و با اطمینان از قیمت و کیفیت می توانند از نمایندگی های تصفیه آسا دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا تایوانی را خریداری کنید. ضمن اینکه این شرکت در بازه های رمانی مشخصی از سال جشنواره هایی بر پا می کند و محصولات مینروا تایوان را با قیمت های مناسب تری در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

همانظور که گفتیم سیستم تصفیه آب آشامیدنی به روش اسمز معکوس خانگی RO Reverse Osmosis System به روز ترین شیوه تصفیه اب در کل دنیا محسوب می شود که اتفاقا دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا از این سیستم برای مراحل تصفیه استفاده می کند در این سیستم با فیلتر ممبران ریزترین املاح موجود در آب را تصفیه میکند و سلامت آن را تا حد زیتدی افزایش می دهد. از طرفی اشاره کردیم که تصفیه کننده آب مینروا Minerva ساخت کشور تایوان می باشد. این کشور مهد تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشد و کیفیت و سلامت قطعات از اصلی ترین ارزش های شرکت مینروا می باشد به همین علت کیفیت بالا و قیمت مناسب حرف اول را در این کمپانی میزند.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

قبلا هم اشاره کردیم بهترین دستگاه تسفیه اب خانگی موجود در بازار آب تصفیه کن مینروا Minerva تایوان اصل می باشد. تفاوت مدل های مختلف این دستگاه ها تنها در تعداد مراحل تصفیه است. در همه آنها در ابتدا فیلتر های سه گانه پیش تصفیه به کار گرفته می شوند و املاح درشت آب که شامل رسوبات لوله و زنگ لوله های آب شهری می باشد در تصفیه اولیه تمام این رسوبات مضر و کلر و کلرامین موجود در آن حذف می شود که از مزایای این کار جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه می باشد. فیلتر های مراحل بعدی نیز به ترتیب املاح مفیدی که طی مرحله پیش تصفیه حذف شده به آب اضافه می شود، بو و طعم آب را بهبود می بخشد و همین علت ابن موضوع است که آب تصفیه شده با دستگاه مینروا طعم تلخی که در برخی از تصفیه کننده های متفرقه آب متداول است را به میزان چشم گیری کاهش می دهد. در ادامه به بررسی دقیق کارکرد مدل های مختلف مینروا تایوان می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا Ro8_O2Plus

تصفیه کننده آب اکسیژن ساز مینروا مدل Ro8_O2Plus از پر فروش ترین و کامل ترین دستگاه های آب شیرین کن خانگی مینروا تایوانی است. دلیل این امر هم آن است که این مدل دارای جامع ترین مراحل تصفیه است. عملکرد فیلتر اول تا چهارم آن را به به اختصار در بالا بیان کردیم. فیلتر پنجم این دستگاه از جنس کربن گیاهی است که از پوسته نارگیل تهیه می شوند و به دلیل جنس و ساختارشان هست که به دلپذیر شدن بو و طعم کمک شایانی می کنند. فیلتر مرحله ششم به مینرال معدنی ساز معروف است و املاحی که برای بدن انسا مفید است و در سلامت آب هم تاثیر دارد به آن اضافه می کند و فواید آب آشامیدنی را در حد آب معدنی و حتی بالاتر افزایش می دهد. مرحله هفتم این دستگاه دارای فیلتر قلیایی کننده است که سطح pH آب و خاصیت آنتی اکسیدانی آن را بالا میبرد.

مهم ترین فیلتر این دستگاه فیلتر مرحله هشتم است که اکسیژن ساز است که به فیلتر O2+ و یا o2_plus مشهور است. بلا شک این محصول بهترین فیلتر تصفیه آب موجود در بازار تهران است چراکه افزودن آب باعث هیدراته شدن آن می شود و استفاده از این آب آشامیدنی در دراز مدت بدن انسان را هیدراته نگه می دارد که این امر باعث سلامت و شادابی پوست و مو می شود. پس از اتمام کار این فیلتر و به پایان رسیدن مرحله هشتم آب توسط شیر بهداشتی روی سینک قابل استفاده است. در آدرس زیر می توانید به صورت کامل در باره این مدل اطلاعات کسب کنید.

مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro8_O2PLUS >

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا Ro7_Alkaline

دستگاه آب شیرین کن خانگی هفت مرحله ای مینروا تایوان بهترین تصفیه کن اب یونیزه قلیایی وجود در بازار ایران می باشد. اگر بخواهیم درباره این دستگاه صحبت کنیم ابتدا باید کمی در رابطه آب قلیایی اطلاعات کسب کنیم. آب قلیایی به آب آشامیدنی ای اتلاق می شود که سطح pH آن عددی بین 7 تا 14 می باشد. البته ناگفته نماند که آب بیش از حد قلیایی شده برای سلامت بدن مضراتی دارد اما اگر آب به میزان مشخص و استاندارد قلیایی باشد خواص اعجاب انگیزی دارد که دفع سموم ، مولکول های سرطانی و میکروب ها از جمله این خواص می باشد. این دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای مینروا در مرحله آخر تصفیه شامل فیلتر آلکالاین Alkaline است و سطح pH آب را تا حد استاندارد بالا می برد، کد این مدل از آب تصفیه کن مینروا Minerva Ro7_Alkaline می باشد.

میزان استاندارد قلیایی بودن آب عددی بین 7.5 تا 9 می باشد و استفاده مداوم از این آب آشامیدنی قلیایی به خون نیز این خاصیت را منتقل می کند و طبق تحقیقات پزشکان در این گونه محیط سلول های سرطانی قادر به رشد نسیتند و به این ترتیب بدن شما در مقابل هرگونه بیماری و میکروب محافطت می شود. البته اگر شما مایل به استفاده و خریداری این دستگاه نباشید می توانید از مدل شش مرحله ای معدنی ساز استفاده کنید که سختی یا TDS آب را به زیر 100 کاهش داده و املاح مفید را به آب اضافه می کند. ضمن اینکه از دسته تصفیه آب های حرفه ای به حساب می آید و در بازار ایران هم به وفور ایستفاده شده و محبوب است. در ادامه به بررسی دقیق آن می پردازیم. ضمن این که در لینک زیر می توانید درباره دستگاه یونیزه قلیایی نیز مطالعه کنید.

مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro7_Alkaline >

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا Ro6_50G

اگر شما به یک دستگاه تصفیه کننده آب خانگی حرفه ای نیاز دارید که آب آشامیدنی مورد استفاده شما را تصفیه کند و فوایدی از جمله آب اکسیژنه و آب یونیزه قلیایی را نداشته باشد و از طرفی قیمت مناسبی نیز داشته باشد، پیشنهاد ما به شما دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای مینروا می باشد. آب شیرین کن های 6 فیلتره از اولین مدل هایی بودند که در بازار توسط برند های مختلف عرضه شد. فیلتر مرحله ششم این دستگاه که به فیلتر معدنی ساز مشهور است املاح مفیدی که طی مراحل اولیه از آب حذف شده بود را به آن بر میگرداند و خود نیر املاحی از جمله کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات را به آب آشامیدنی اضافه می کند.

گذشته از این ها این اب تصفیه کن علاوه بر به صرقه بودن از لحاظ هزینه ای قادر است در طول شبانه روز چیزی حدود 200 تا 250 لیتر آب را تصفیه کند و شما از آن برای آشامیدن، شستشوی میوه و سبزی، دم کردن چای، استفاده برای اتو و مصارف  دیگر بهره ببرید. به دلیل اینکه این دستگاه املاح مفیدی که قبلا گفتیم را به آب می افزاید کیفیت آب را به حد بهترین مارک آب معدنی موجود در بازار و حتی بالاتر از آن می رساند. ضمن اینکه استفاده از این آب برای شستشوی پوست صورت به علت نداشتن کلر بسیار مفید بوده و از چین و چروک نیز جلوگیری می کند که این موضوع برای بانوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای اطلاع از مشخصات دقیق این دستگاه به آدرس درج شده مراجعه فرمایید.

مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro6_50G

دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا Ro8_UV

هنوز در بیشتر شهرک های اطراف شهر های بزرگ و یا در ویلاهای شمال بساری از خانواده ها از آب پاه برای مصارف خود استفاده میکنند. برند مینروا برای تصفیه آب چاه خانگی نیز تدبیری اندیشیده است. بهترین دستگاه آب شیرین کن برای چاه های خانگی که حاوی مقادیر زیادی میکروب و انگل می باشد تصفیه آب یو وی دار uv یا تصفیه آب با اشعه ماورا بنفش Ultra Violet می باشد. کارکرد این دستگاه در مرحله آخر به این صورت است که آب در مرحله آخر تصفیه به محفظه استیل که در داخل آن یک لامپ یو وی ماورا بنفش قرار دارد می رسد و در داخل آن میکروب زدایی و انگل زدایی می شود.

تحقیقات به دست آمده از آب تصفیه شده با این دستگاه نشان می دهد که آن بسیار پاکیزه شده و قابلیت آشامیدن را دارد و شما یا خیالی آسوده از آن استفاده کنید و از خواص آب تصفیه شده لذت ببرید.لازم به ذکز است که این مدل از آب شیرین کن مینروا در مرحله هشتم که دارای فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش است به همراه ترانس جداگانه برای صرفه جویی در مصرف برق و همچنین افزایش بازدهی لامپ ماورا بنفش ارائه داده است. برای بررسی جزییات کامل به آدرس زیر مراجعه کنید.

مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا مدل Ro8_UV

همه این دستگاه ها که حضور شما معرفی شد و تا حدودی با عملکرد آنها آشنا شدید شامل شیر بهداشتی روی سینک، پمپ تایوانی اصل، اتصالات کوییک فیتینگ که به سرعت آب بندی می شوند، هستند. همچنین تمامی فیلتر های به کار رفته در تصفیه کننده آب مینروا کربن گیاهی بوده و از پوسته نارگیل تولید می شوند و ممبران به کار رفته در این دستگاه ها که در مرحله ششم مورد استفاده قرار می گیزند همگی 13 لایه ریزبافت می باشند که  کیفیت آب را به میزان قابل توجهی بالا می برد و سختی یا TDS آب را کاهش می دهد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

این روزها خرید اینترنتی در بین مردم رواج پیدا کرده و اکثر افراد وسایل و خدمات مختلف مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری می کنند. اما گاها میبینیم که برخی از افراد سودجو از این قضایا برای کلاهبرداری و سودجویی خود استفاده میکنند. برای مثال در صنف فروش تصفیه آب بسیار دیده ایم فروشندگانی که ضمن تماس با مشتریان دستگاه بدون پمپ و مخزن که عملا به تصفیه آب نمی پردازد و فقط عملیات پاکسازی آب از املاح درشت را انجام می دهد را به عنوان بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی به خریداران می فروشند. هموار به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه آب تصفیه کن شش مرحله یا هفت مرحله ای در دو نوع موجود است که مدلهای بدون پمپ و مخزن تقلبی یوده و نصف قیمت دستگاه های تصفیه آب با پمپ و مخرن ارزش دارند فلذا توجه داشته باشید که بدون اطلاع خرید نکنید.

با توجه به سیاست های اقتصادی که در سراسر دنیا وجود داشته و ایران هم از آن مستثنی نیست تنوع برند در بازار فروش تصفیه آب بسیار زیاد است. پس آنچه مهم است و باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که اطلاعات خود را درباره برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی بالا ببرید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنید. همانطور که در بالا هم عرض کردیم در حال حاضر بهترین دستگاه آّب تصفیه کن خانگی موجود در بازار چهانی و همچنین ایران از برند مینروا تایوان می باشد که مزایا ، ویژگی ها و فواید آن را با شما به اشترک گذاشتیم.

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران

این روزها فروشگاه های بسیاری در تهران تحت عنوان مراکز فروش فعالیت میکند که فروشگاه اینترنتی تصفیه آسا نیز از شاخص ترین مراکز فروش تهران بوده و تنها نمایندگی برند مینروا در ایران می باشد. این فروشگاه علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش مادام العمر و ضمانت یک ساله بدون قید و شرط تمامی قطعات برای تمامی دستگاه های برند مینروا فروش اقساطی تصفیه آب خانگی را برای شما هموطنان گرامی فراهم آورده و شما می توانید در اقساط 2 تا 10 ماهه از محصولات برند مینروا بهره مند شوید.

حتما اطلاع دارید که پس از مدتی قریب بر 6 ماه فیلتر های 1تا 3 که عملیات پیش تصفیه را انچام می دهند نیازمند تعویض ی باشند تا عملکرد خوبی را فراهم آورند پس به دلیل بالا بردن کیفیت آب مصرفی خریداران پس از خریداری محصولات مینروا، از دیگر خدماتی که این شرکت ارائه می دهد اطلاع رسانی مرتب و به موقع جهت تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب می باشد که در صورت صلاح دید شما تکنسین های فنی این شرکت جهت تعویض رایگان آن ها و سرویس دوره ای خدمتگزار شما عزیزان می باشند.

منبع : https://www.tasfiyeasa.com/?p=1130

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *