قیمت خرید تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب نیاز به تعویض و سرویس پیدا خواهند نمود و این زمان بستگی به میزان استفاده از آب تصفیه کن خانگی شما و همچنین عمر مفید فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی خواهد داشت . از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان به دستگاه تصفیه آب cck ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و… اشاره نمود که برای آنها میتوان از تعویض فیلتر تصفیه آب cck استفاده کرد . مرکز فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران شرکت تصفیه آسا بوده که در اسرع وقت توانایی اعزام تکنسین های فنی به محل شما را دارد و میتوانید جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و درخواست ثبت سفارش تعویض فیلتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید :

7717 7716 021

306 14 774 021

294 51 51 0912

پک کامل فیلتر تصفیه آب

انواع پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در سه مرحله پایین که به فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی مشهور است کار چندان مشکلی نیست اما سرویس و تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی در سه مرحله بالا کمی دشوار تر خواهد بود به همین علت پیشنهاد میشود برای تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای خود با هر برندی از کارشناسان و تکنسین های فنی و متخصص در این زمینه استفاده نمایید . ما به شما سه مدل پک کامل فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای زیر را پیشنهاد میکنیم که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز از این سه مدل استفاده مینمایند .

پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با ممبران ونترون تایوانی

این پک شامل شش فیلتر آب شیرین کن خانگی است که در واقع فیلتر ارزان قیمت و با کیفیت موجود در بازار میباشد . فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن الیافی برند سی سی کا تایوان برای انواع تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا نیز استفاده میگردد که وظیفه آن حذف املاح درشت از آب آشامیدنی تا ابعاد 5 میکرون است . فیلتر pp cck انواع شن و ماسه و گل و لای را از آب حذف کرده و آب به فیلترهای دوم و سوم میرسد . در مراحل دوم و سوم آب آشامیدنی عاری از هر گونه کلر شده و مرحله چهارم ممبران این دستگاه ها متفاوت است که یک ممبران تایوانی با مارک vontron میباشد . ممبران تایوانی ونترون در مقایسه با ممبران آمریکایی و گلد تورای ژاپن کیفیت پایین تری دارد اما این فیلتر تصفیه آب نیز عمر مفیدی تا یک سال و نیم دارد . فیلتر پنجم و ششم این پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب نیز بو و طعم آب آشامیدنی تصفیه شده را شیرین نموده و املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف شده بودند را باز میگرداند . جهت اطلاع از قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب تایوانی با ما تماس حاصل فرمایید .

پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با ممبران فیلمتک آمریکایی

پر فروش ترین پک کامل فیلتر تصفیه آب در ایران با ممبران فیلمتک Filmtec آمریکایی عرضه میگردد . این ممبران تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اسمز معکوس نیز استفاده شده و کیفیت بسیار بالایی دارد . این ممبران تصفیه آب خانگی توانایی تصفیه ی روزانه تا 50 گالن یا 200 لیتر را داشته و تمام نیاز شما برای استفاده از آب تصفیه شده و کاملا پاکیزه را مرتفع خواهد نمود . خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای در سراسر تهران با ارسال رایگان و همچنین با تعویض رایگان به همراه خواهد بود هر چند که برای سراسر ایران ارسال این پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی رایگان است . شما عزیزان میتوانید برای خرید پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی آمریکایی که فیلتر مراحل اول دوم سوم پنجم ششم آن تایوانی بوده و فیلتر اصلی آن یعنی ممبران دستگاه تصفیه آب شما آمریکایی است با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید . خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب تهران شرق تهران شمال تهران جنوب تهران به صورت رایگان برای شما عزیزان انجام میشود .

پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با ممبران گلد تورای ژاپنی

ممبران تصفیه آب خانگی گلد تورای ژاپن بهترین فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی در ایران است که بسیار ریز بافت تولید شده و تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون را به خوبی حذف و تصفیه مینماید . این پک کامل فیلتر تصفیه آب شامل 6 فیلتره به ترتیب فیلتر pp ، فیلتر کربن فعال گرانول gac udf ، فیلتر کربن بلاک cto ، فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی گلد تورای فیلم ژاپن Gold Toray ، فیلتر پست کربن post carbon ، فیلتر مینرال معدنی ساز mineral میشود . از بزرگترین مراکز فروش فیلتر تصفیه آب خانگی در تهران شرکت تصفیه آرا بوده که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت شرکت از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب و همچنین ثبت سفارش تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی اقدام نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *