تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا CCK

جهت اطلاع از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب CCK ، خرید فیلتر تصفیه آب سی سی کا  ، ارسال کارشناس فنی و خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب سی سی کا به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier-filter/replacement-price.html مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید :

( پاسخگویی 24 ساعته ) 306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب cck

 سی سی کا ، میتوان گفت معروف ترین و مشهورترین و البته جزو بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران به شمار میرود . از آنجایی که کمپانی CCK از همان اول که به فکر تولید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل افتاد برای تعویض فیلتر تصفیه آب CCK و حتی مارک های دیگر نیز تدبیری اندیشید و اقدام به تولید مرغوب ترین و بهترین فیلتر اصلی سی سی کا CCK کرد ، به گونه ای که تولیدات فیلتر تصفیه آب خانگی این شرکت از تولید دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا بیشتر است زیرا بسیاری از شرکت های خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی ، از فیلترهای سی سی کا برای تعویض فیلتر تصفیه آب سی سی کا Replacement CCK Water Filters و یا بسیاری از برندهای دیگر تصفیه آب نظیر تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر و یا تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام استفاده مینمایند .

در بازار تصفیه آب جهان فیلترهای سی سی کا هم به صورت خانگی در سایز 10 اینچ و شاید باورتان نشود هم به صورت فیلترهای صنعتی و نیمه صنعتی تصفیه آب خانگی تولید و استفاده میشود . به گونه ای که برای مثال فیلتر آب شیرین کن پلی پروپیلن سی سی کا در سایز های 20 اینچ 30 اینچ 40 اینچ و به دو صورت فیلتر اسلیم تصفیه آب و فیلتر جامبو تصفیه آب نیمه صنعتی ورودی ساختمان نیز موجود است . حال میخواهیم به هر یک از فیلترهای تصفیه آب سی سی کا بپردازیم .

آموزش ترتیب مراحل تعویض فیلتر تصفیه آب CCK سی سی کا

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله اول شماره یک 1 پ پ پلی پروپیلن pp سی سی کا

فیلتر تصفیه آب CCK ، در شش مرحله و دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا به صورت شش فیلتره 6 مرحله ای تولید و از بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی یعنی روش اسمز معکوس آر او بهره میگیرد .

در مرحله اول تصفیه آب سی سی کا ، فیلتر شماره یک 1 CCK را مشاهده میکنید . نام این فیلتر ، پ پ PP یا پلی پروپیلن سی سی کا است و فیلتر الیافی 10 اینچ CCK نیز به آن گفته میشود .

فیلتر مرحله اول سی سی کا به حذف و جذب بزرگترین املاح آب آشامیدنی که با چشم قابل دیدن هستند میپردازد و اصلاح علمی آن ، املاح بزرگتر از 5 میکرون را جذب میکند .

این فیلتر الیافی بسیار فشرده و مرغوب ساخته شده و نام آنرا فیلتر نخی نیز میگویند . معمولا این فیلتر پس از کثیف شدن و اشباع شدن به رنگ قرمز در میاید که دلیل این رنگ قرمز زنگ آب موجود در لوله کشی ساختمان است .

این رسوبات که در کتری آب جوش تمام خانه ها نیز کاملا قابل دیدن و رویت است توسط این فیلتر که در روبرو مشاهده مینمایید تسفیه میشود و عملکرد این فیلتر بسیار عالی است زیرا باعث میشود که آب دیگر وارد فیلترهای مراحل بعدی تصفیه آب سی سی کا نشود و در شلنگهای تصفیه آب خانگی و قطعات تصفیه آب و اتصالات آن رسوب نگیرد .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK ، در مراحل 1و2و3 متفاوت است و عمر مفید این فیلترها بستگی به مصرف نرمال و استاندارد خانواده عزیزتان دارد اما به طور عادی زمان تعویض فیلتر شماره یک 1 CCK ، معمولا هر 3 الی 4 ماه است و خدمات پس از فروش تصفیه آب CCK سی سی کا برعهده نمایندگی رسمی و تخصصی آن یعنی شرکت تصفیه آسا است . میتوانید جهت انجام انواع خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب CCK با ما تماس حاصل فرمایید .

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله دوم شماره دو 2 کربن فعال gac اکتیو سی سی کا

فیلتر مرحله دوم این تصفیه آب خانگی تایوانی ، فیلتر آب شیرین کن کربن فعال سی سی کا CCK نامیده میشود . فیلتر شماره دو 2 سیسیکا یک فیلتر تایوانی اصلی است که به جذب کلر آب در آب شیرین کن خانگی سی سی کا میپردازد .

فعالیت فیلتر GAC یا کربن اکتیو سی سی کا با وجود کربن بلاک مرحله سوم تکمیل میگردد به این صورت است که فیلتر مرحله دوم کربن ساخته شده از پوسته نارگیل را به صورت دانه های ریز در خود دارد اما فیلتر کربن بلاک فشرده تر از کربن فعال و به صورت مغز مداد است .

دانه های جی ای سی UDF آب تصفیه کن سی سی کا با آزادسازی یونهای مثبت و منفی ، کلر آب آشامیدنی را از فیلتر دوم تصفیه آب سی سی کی ، جذب میکند . کلر در آب آشامیدنی مضرات بسیار زیادی دارد که از جمله آنها میتوان به سفید شدن مو ، ریزش مو در مردان ، ریزش مو در بانوان و همچنین ایجاد بیماری هایی در بدن انسان شود که در مراحل دوم و سوم فیلتر های تصفیه آب این موضوع بسیار ساده حل میگردد و کلر از آب کاملا تسویه میشود .

کلر در آب آکواریوم هم باعث از بین بردن رنگ ماهی ها میگردد که میتوان با استفاده از فیلترهای دوم و سوم تصفیه آب کلر آب آکواریوم را نیز حذف نمود . توجه داشته باشید اگر از این فیلترهای تصفیه آب برای آکواریوم استفاده مینمایید حتما هر سه ماه به تعویض فیلتر تصفیه آب CCK خود اقدام کنید تا فیلترها اشباع نشده و بیماری جان ماهی های آب شور و یا آب شیرین آکواریوم شما را به خطر نیندازد . روش های دیگری نیز برای حذف کلر آب آکواریوم وجود دارد مانند محلول ضد کلر آب آکواریوم و محلول حذف کلر از آب آکواریوم که همه آنها نیاز به هزینه های مداوم و زیادی دارد که پیشنهاد نمیشود و از بهترین روش حذف کلر از آب آکواریوم میتوان استفاده از همین فیلتر تصفیه آب اشاره نمود .

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله سوم شماره سه 3 کربن بلاک cto سی سی کا

فیلتر مرحله سوم آب تصفیه کن خانگی CCK ، کربن بلاک یا کربن فشرده است که برای مثال میتوان به فشردگی مغز مداد اشاره کرد . سی تی او CTO نام تجاری فیلتر تصفیه آب شماره سه 3 سی سی کا اصل تایوان است و به این صورت تولید شده که میتوان هر دو طرف این فیلتر را در بالا داخل هوزینگ تصفیه آب قرار داد ، زیرا واشر فیلتر تصفیه آب کربن بلاک در هر دو سر این فیلتر تعبیه شده است .

اما توجه داشته باشید اصول تعویض فیلتر تصفیه آب CCK در مرحله دوم به این صورت نیست و فیلتر مرحله دوم را باید دقت کنید که واشر آن در بالا قرار گیرد در غیر این صورت آب از خروجی کربن اکتیو وارد هوزینگ شده و از ورودی آن خارج میگردد و باعث ایجاد میکروب در آب آشامیدنی تصفیه شده شما میشود .

کربن بلاک نیز همانند دو فیلتر قبلی خود در سایز 10 اینچ 20 اینچ 30 اینچ 40 اینچ تولید میگردد . قیمت فیلتر تصفیه آب CCK به صورت پک و ست سه تایی مراحل اول دوم و سوم ارائه میشود و معمولا تعویض فیلترهای تصفیه آب CCK هر سه ماه سه فیلتر اول و فیلترهای پایینی تعویض فیلتر میگردند .

عملکرد فیلتر کربن بلاک اسلیم و فیلتر کربن بلاک جامبو نیز که در دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان استفاده میگردد نیز همانند دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد است و مواد داخل فیلتر تصفیه آب کلر آب را میگیرد .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK مرحله چهارم ممبران تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله چهارم ممبران 50 گالن تصفیه آب خانگی ونترون فیلمتک تورای فیلم آبی طلایی سی سی کا

فیلتر ممبران تصفیه آب سی سی کا ، در مارک خود سی سی کا تولید نمیگردد . ممبران فیلتری بسیار ریز بافت است که هر کمپانی و شرکتی اقدام به تولید آن نمیکند و معمولا یک سری شرکت ها به تولید این ممبران 50 گالن دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازند . به اختصار به هر یک از این مارکها میپردازیم تا با زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب سی سی کا بیشتر آشنایی پیدا کنیم .

در عکس بالا به ترتیب ممبران ونترون Vontron ، ممبران فیلمتک Filmtec ، ممبران تورای فیلم آبی Toray Film Blue و تورای فیلم طلایی Toray Film Gold را مشاهده مینمایید .

ممبران ونترون یک ممبران تصفیه آب اصلی و در ظرفیت 50 گالن برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck کاملا استاندارد و اورجینال است و توانایی تصفیه 200 لیتر آب در شبانه روز را داراست . این ممبران خانگی دارای هولوگرام و نماد اصالت است و الیاف بسیار ریزبافتی دارد .

فیلتر های تصفیه آب cck ، با ممبران فیلمتک که ساخت شرکت داو آمریکا میباشد جان تازه ای میگیرند . وظیفه و عملکرد ممبران تصفیه آب خانگی فیلمتک cck ، کاهش سختی آب و حذف مضرترین املاح آب همانند نیترات نیتریت و آرسنیک است .

فیلتر ممبران تورای فیلم ، آبی و طلایی از بهترین فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی به شمار میرود . ساخت کشور ژاپن است و کاملا ریزبافت طراحی شده . عمر فیلتر ممبران تصفیه آب تورای فیلم که در خدمات پس از فروش تصفیه آب cck نیز استفاده میگردد معمولا یکسال تا یک سال و نیم است و به خوبی املاح مضر آب را تا 0,0001 میکرون حذف مینماید .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK سی سی کا فیلتر پست کربن و مینرال

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله پنجم شماره پنج 5 پست کربن Post Carbon سی سی کا

فیلتر پست کربن CCK ، فیلتری کپسول مانند که به عمکرد آب شیرین کن مشهور است . این فیلتر مرحله پنجم شماره پنج 5 سی سی کا ساخت کشور تایوان و از تولیدات مهم شرکت تصفیه آب سی سی کا تایوان به شمار میرود . فیلتر Post Carbon سی سی کا کاملا اورجینال و استاندارد های بین المللی غذایی و آب را در جهان کسب کرده و همچنین شامل استاندارد CE اروپا برای فیلترهای تصفیه آب میباشد .

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب CCK به آسانی از سایت تعویض فیلتر دات آی آر امکانپذیر است . به طور کلی آب با باز کردن شیر تصفیه آب خانگی ، وارد فیلتر پنجم آب تصفیه کن میشود و بو و طعم آب آشامیدنی مورد مصرف شما را شیرین مینماید .

زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم تصفیه آب CCK معمولا هر 6 ماه با فیلتر مرحله بعدی یعنی ششم انجام میگیرد . این تعویض به موقع باعث میگردد که کربن داخل فیلتر پنجم اشباع نشود و عملکرد خوبی در جهت بهبود طعم و بوی آب آشامیدنی داشته باشد .

در صورت عوض نکردن فیلتر پنجم در زمان اصولی تعویض فیلترهای تصفیه آب ، مزه آب آشامیدنی کمی تلخ خواهد شد و پس علت تلخی آب آشامیدنی تصفیه شده ، تعویض نکردن به موقع فیلترهاست . سعی کنید به صورت دوره ای و در زمان اصولی هر فیلتر را تعویض کنید چون بحث سلامتی بدن شما و عزیزانتان در میان است و آب آشامیدنی مسئله شوخی برداری نیست .

تعویض فیلتر تصفیه آب cck قیمت خرید فیلتر مرحله ششم شماره شش 6 مینرال املاح معدنی Mineral سی سی کا

در مرحله ششم ، فیلتر CCK مینرال تصفیه آب ، نصب گردیده است . فیلتر مینرال میتوان گفت از مهمترین فیلترهای تصفیه آب خانگی CCK ، به شمار میرود و شما میتوانید برای خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی خود حتی در مرحله ششم نیز به کارشناسان ما مراجعه نمایید . معمولا فیلتر های بالایی تصفیه آب سی سی کا را فقط کارشناسان فنی ، تعویض مینمایند زیرا هم ورودی و خروجی های پیچیده ای دارد و هم این فیلترها شامل اتصالات کوئیک فیتینگ میشوند که نیاز به بستن نوار تفلون و آب بندی بسیار اصولی دارد .

فیلتر املاح معدنی تصفیه آب خانگی CCK ، Mineral نامیده شده و پس از گذشتن آب از 5 مرحله تصفیه ، زمانی که کاملا عاری از هر گونه املاح مضری شده است ، فیلتر مینرال به برگرداندن و حفظ املاح معدنی مفید آب آشامیدنی نظیر کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات کمک شایانی میکند . مینرال c.c.k. یک فیلتر کارتریج است که اتصالات کوئیک فیتینگ سایز 1/4 میخورد و میزان هر کدام از املاح مفید روی لیبل فیلتر سی سی کا نوشته شده است .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK امریست که باید به صورت تنظیم شده و برنامه ریزی شده دقیق انجام گیرد که از مزایایی تعویض به موقع فیلترهای آب شیرین کن خانگی میتوان به رسوب نگرفتن شلنگها ، فیلترها و قطعات تصفیه آب اشاره نمود . عمر شیرهای برقی تصفیه آب مانند های پرشر و لو پرشر افزایش میابد و علاوه بر اینها شیر تصفیه آب خانگی شما رسوب نمیگیرد و نیاز به تعویض مغزی شیر تصفیه آب پیدا نخواهید کرد .

ما به سلامت شما عزیزان میپردازیم و خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس CCK اصل تایوان را در تهران و البرز انجام میدهیم . جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و سفارش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید ما هفت روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی امر شما دوستان خواهیم بود .

در فایل پی دی اف زیر میتوانید این مطالب را به صورت کتاب الکترونیکی دانلود نمایید تا اطلاعات زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی cck سی سی کا خود را فراموش نکنید :

منبع : https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier-articles/cck-replacement-water-filters-price.html

Incoming search terms:

  • تصفیه اب خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *